четвер, 2 лютого 2012 р.

До уваги керівників, учителів


          Пропонуємо ознайомитися з новим навчальним курсом «Основи безпечної роботи з ІКТ в навчальному закладі» від програми «Онляндія – безпека дітей в Інтернеті», який спрямований на навчання та користування безпечними програмними продуктами, що допомагають педагогічним працівникам ефективно та результативно запроваджувати інформаційні технології в навчально-виховний процес. Програма розроблена для педагогічних працівників, які мають базовий рівень користування комп’ютером.
          Навчальний курс «Основи безпечної роботи з ІКТ в навчальному закладі» має відповідний гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Лист №1.4/18-2112 від 31.08.2011).
          Навчання безкоштовне, проводиться в режимі он-лайн або за місцем роботи вчителів. Для отримання додаткової інформації необхідно надіслати запит довільної форми із зазначенням кількості слухачів та контактних телефонів.
         Запит надсилати за адресою artur.kocharyan@onlandia.org.ua
        Шановні колеги! Вважаю, що проходження такого курсу вчительми вашого закладу сприятиме оволодінню ними ІКТ, не вимагає матеріальних затрат, але значно підвищить конкурентноспроможність закладу.
        ЦЕ ЦІКАВО, АКТУАЛЬНО, КОРИСНО!

Методист РМЦ Петровська Н.Г.

четвер, 12 січня 2012 р.

До уваги!

     12.01.2012 о 10.00 на базі РМЦ відбулося термінове, позачергове засідання РМО вчителів інформатики та завідуючих кабінетами інформатики, на якому виступали методист Петровська Н.Г. та інженер  по обслуговуванню комп'ютерної техніки Відділу освіти Києво-Святошинської РДА Тканко А.В.
       На семінарі розглядалися питання про ефективність використання комп'ютерної техніки в навчальних закладах,  про ведення журналів, про ліцензування ПЗ, про картки обліку комп'ютерної техніки, про Програму "100 відсотків".

Про наступний семінар буде оголошено.

субота, 7 січня 2012 р.

З РІЗДВОМ!

З Різдвом Христовим, друзі милі!
Нехай омріяне здійсниться,
Щоб Новий рік зустріти в мирі,
З любов'ю й радістю у серці.
Щоб негаразди оминали,
Натхненням повнилися мрії,
Щоб в душах ваших не згасали
Кохання, Віра та Надія!
Христос рождається!
Славімо його!

субота, 31 грудня 2011 р.

З НОВИМ РОКОМ!


З Новим роком, добрі люди !
Сподіваюсь, з Вами буде
Запашна, смачна хлібина,
Щастям сповнена година,
Сіль жадана на столі,
Лад і спокій на землі !
З Новим роком, добрі люди !
І нехай у Вас не буде
Горя, смутку і біди.
Ну, а поруч щоб завжди
Крокувала доброта,
Найдорожча і свята.
З Новим роком, добрі люди !
Хай любов заходить в дім,
Хай добро панує в нім,
Хай в родинах спокій буде,
Хай щастить Вам, добрі люди.

понеділок, 26 грудня 2011 р.

середа, 21 грудня 2011 р.

УВАГА!


     12.01.2012  о 10.00 на базі РМЦ відбудеться термінове, позачергове засідання РМО вчителів інформатики та завідуючих кабінетами інформатики.
     Явка всіх вчителів інформатики та завкабінетами ІКТ обов'язкова.

неділя, 18 грудня 2011 р.

Вітаємо зі святом!


Святий отче, Миколай!
Нашу хату не минай!
Подаруй ти нам потіху,
І торбину повну сміху,
І здоров'я для родини,
Красну долю для Вкраїни.
Нині святий Миколай,
В український піде край,
Всім, хто чемний і слухняний,
Подаруночки роздасть.
Тож чекають усі діти
Миколая, щоб зустріти,
Миколаю честь складають
І святого величають.
Він ходить від хати до хати
Питається мами і тата
Чи є у вас чемна дитина
Дівчатко мале чи хлопчина?
Для кожного має в торбинці
Найкращі у світі гостинці.