четвер, 22 березня 2012 р.

1


УВАГА!


26.03.12 (понеділок) на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться семінар вчителів інформатики. Буде організовано доїзд до с.Дмитрівка і назад.
Автобус з м.Боярка відправиться о 9.00 від "Оберіг", о 9.15 з м.Вишневе від "Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст №3". Проїзд платний. Маршрут руху автобуса уточняйте у методиста. Прохання не запізнюватись.

______________________________

четвер, 8 березня 2012 р.

Зі святом!


Вітаємо ЖІНОК зі святом!
Нехай життя буде багатим:
На здоров"я і на силу,
І на доленьку щасливу!
На яскраві довгі роки
Без турбот і без мороки.
На прибутки і достаток-
На фінансовий порядок!
На підтримку і повагу,
На рішучість і відвагу,
На тепло і розуміння,
На удачу і везіння.
На шикарний стиль та моду,
Елегантність і на вроду!
На круїзи при погоді,
Відпочинки на природі.
На розумне, добре, вічне,
На строкате й різнобічне,
Словом-на усе прекрасне,
На постійне й своєчасне!
Зичим успіхів, визнання
І великого КОХАННЯ!

ВАМ!

четвер, 2 лютого 2012 р.

До уваги керівників, учителів


          Пропонуємо ознайомитися з новим навчальним курсом «Основи безпечної роботи з ІКТ в навчальному закладі» від програми «Онляндія – безпека дітей в Інтернеті», який спрямований на навчання та користування безпечними програмними продуктами, що допомагають педагогічним працівникам ефективно та результативно запроваджувати інформаційні технології в навчально-виховний процес. Програма розроблена для педагогічних працівників, які мають базовий рівень користування комп’ютером.
          Навчальний курс «Основи безпечної роботи з ІКТ в навчальному закладі» має відповідний гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Лист №1.4/18-2112 від 31.08.2011).
          Навчання безкоштовне, проводиться в режимі он-лайн або за місцем роботи вчителів. Для отримання додаткової інформації необхідно надіслати запит довільної форми із зазначенням кількості слухачів та контактних телефонів.
         Запит надсилати за адресою artur.kocharyan@onlandia.org.ua
        Шановні колеги! Вважаю, що проходження такого курсу вчительми вашого закладу сприятиме оволодінню ними ІКТ, не вимагає матеріальних затрат, але значно підвищить конкурентноспроможність закладу.
        ЦЕ ЦІКАВО, АКТУАЛЬНО, КОРИСНО!

Методист РМЦ Петровська Н.Г.

четвер, 12 січня 2012 р.

До уваги!

     12.01.2012 о 10.00 на базі РМЦ відбулося термінове, позачергове засідання РМО вчителів інформатики та завідуючих кабінетами інформатики, на якому виступали методист Петровська Н.Г. та інженер  по обслуговуванню комп'ютерної техніки Відділу освіти Києво-Святошинської РДА Тканко А.В.
       На семінарі розглядалися питання про ефективність використання комп'ютерної техніки в навчальних закладах,  про ведення журналів, про ліцензування ПЗ, про картки обліку комп'ютерної техніки, про Програму "100 відсотків".

Про наступний семінар буде оголошено.

субота, 7 січня 2012 р.

З РІЗДВОМ!

З Різдвом Христовим, друзі милі!
Нехай омріяне здійсниться,
Щоб Новий рік зустріти в мирі,
З любов'ю й радістю у серці.
Щоб негаразди оминали,
Натхненням повнилися мрії,
Щоб в душах ваших не згасали
Кохання, Віра та Надія!
Христос рождається!
Славімо його!

субота, 31 грудня 2011 р.

З НОВИМ РОКОМ!


З Новим роком, добрі люди !
Сподіваюсь, з Вами буде
Запашна, смачна хлібина,
Щастям сповнена година,
Сіль жадана на столі,
Лад і спокій на землі !
З Новим роком, добрі люди !
І нехай у Вас не буде
Горя, смутку і біди.
Ну, а поруч щоб завжди
Крокувала доброта,
Найдорожча і свята.
З Новим роком, добрі люди !
Хай любов заходить в дім,
Хай добро панує в нім,
Хай в родинах спокій буде,
Хай щастить Вам, добрі люди.